Jak nejlépe investovat a další rady

Investice do fungujícího projektu

Co si vlastně představíme pod pojmem fungující projekt? Jedná se ve své podstatě o projekt, který by již měl nějakou dobu fungovat tak jak má, vydělává peníze a všechno je v pořádku. Mnoho lidí by si mohlo říct, jestli vůbec fungující projekty potřebují nějaké investice. Odpovědí je, že samozřejmě ano. Můžeme si to ukázat na jednoduchém příkladu.

Máme již nějakou dobu poměrně dobře fungující společnost, která působí na území České a třeba i Slovenské republiky. My však máme ambice vyšší a chceme si dostat i na jiné zahraniční trhy. Například do Rakouska, Německa nebo třeba můžeme ambiciózně myslet i dál.

Tato expanze na další trhy s sebou však samozřejmě přinášejí poměrně veliké náklady, které v mnoha případech nemáme k dispozici. Z tohoto důvodu potřebujeme sehnat investora. Jedná se o fungující a vydělávající projekt, takže můžeme usoudit, že zájem investorů by mohl být poměrně veliký. My si pak musíme jako majitelé projektu pouze musíme vybrat toho nejlepšího. Nebo se na danou problematiku můžeme samozřejmě dívat prostřednictvím investora.

Tady však není o čem moc mluvit. Prostě si vybereme nějaký fungující projekt na investování.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Investice do bydlení a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.